Våra lösningar är mycket erkända och pålitliga av kunder och kommer att uppfylla ständigt föränderliga ekonomiska och sociala krav för bästa pris för Kina P-Audio Style 15″ högtalardelar högtalarkorg. Välkommen att prata med oss om du är intresserad av vår lösning, vi kommer att ge dig en överraskning för kvalitet och pris.
Våra lösningar är mycket erkända och pålitliga av kunder och kommer att uppfylla ständigt föränderliga ekonomiska och sociala krav förKinas pris för PA-ram och PA-högtalardelarI takt med att den globala ekonomiska integrationen medför utmaningar och möjligheter för xxx-industrin, är vårt företag, genom att fortsätta vårt lagarbete, kvalitet först, innovation och ömsesidig nytta, tillräckligt säkra för att erbjuda våra kunder uppriktigt kvalificerade lösningar, konkurrenskraftiga priser och bra service, och att bygga en ljusare framtid i en anda av högre, snabbare och starkare samarbete med våra vänner genom att fortsätta vår disciplin.
Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för nedre lagret, Ställ för rengöringskorg för nedre lagret, Modulkorg för nedre lagret,
Monterad i en enkel-, dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L Rostfritt stål |
| Färg | MattRostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtta |
| Positionsregulator | Två |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
Korgställ med modulanslutning
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Monterad på båda rostfria styrskenorna
Snabbplugg för vatteninlopp, tvättvatten från baksidan av kammarstyrningen in i varje injektionsmodul
| Yttermått, höjd i mm | 158 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 528 mm |
| Yttermått, djup i mm | 566 mm |
| Nettovikt | 3 kg |