Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
Används för rengöring av laboratorieglas, såsom Erlenmeyerkolvar, triangulära kolvar, rundbottnade kolvar, flatbottnade kolvar, mätkolv och mätcylinder.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | ф4mmxH160mm |
| Antal munstycken | 21 st |
| Korshållare | 21 st |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 183 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 192 mm |
| Yttermått, djup i mm | 488 mm |
| Nettovikt | kg |