Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
Används för rengöring av laboratorieglas, såsom centrifugrör, glasflaskor, tomflaskor och provrör.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | ф2,5 mm x H70 mm |
| Antal munstycken | 84 st |
| Korshållare | 84 st |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 164 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 204 mm |
| Yttermått, djup i mm | 511 mm |
| Nettovikt | kg |