Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
rymmer 56 pipetter, 56 centrifugrör, provrör, tom flaska upptill etc.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | 2,5 mm x 110 mm |
| Antal munstycken | 112 st |
| Sittplatser för pipetter | 56 st |
| Korshållare | 56 st |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 190 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 190 mm |
| Yttermått, djup i mm | 494 mm |
| Nettovikt | kg |