Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
Den integrerade modulen har 28 pipetter, 8 st Erlenmeyerkolv/mätkolv/mätcylinder etc.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | ф6mmxH220mm |
| Antal munstycken | 36 st |
| Sittplatser för pipetter | 28 st |
| Korshållare | 8 st |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 255 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 190 mm |
| Yttermått, djup i mm | 493 mm |
| Nettovikt | kg |