Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
Kan rengöra 28 pipetter, 28 provflaskor och 9 Erlenmeyerkolv, kolv, mätkolv etc.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Antal munstycken | 65 st |
| Sittplatser för pipetter | 28 st |
| Korshållare | 28 st |
| Antal innehavare | 9 st |
| Positionering av fjäderdelar | 9 st |
| Hållarens beläggning | PA |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 265 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 190 mm |
| Yttermått, djup i mm | 493 mm |
| Nettovikt | 3 kg |