Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för övre lagret, Rengöringskorg för mellanlagret, Ställ för rengöringskorg för övre lagret, Ställ för rengöringskorg för mellanlagret, Modulkorg för övre lagret, Modulkorg för mellanlagret
Monterad i en dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Sex |
| Positionsregulator | Två |
| Korgigenkännare | En |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
Korgställ med modulanslutning
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Lagerstyrskena i rostfritt stål på båda sidor
Snabbplugg för vatteninlopp, tvättvatten från baksidan av kammarstyrningen in i varje injektionsmodul
| Yttermått, höjd i mm | 140 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 536 mm |
| Yttermått, djup i mm | 562 mm |
| Nettovikt | 3,35 kg |