Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för nedre lagret, Ställ för rengöringskorg för nedre lagret, Modulkorg för nedre lagret,
Monterad i en enkel-, dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L Rostfritt stål |
| Färg | MattRostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtta |
| Positionsregulator | Två |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
Korgställ med modulanslutning
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Monterad på båda rostfria styrskenorna
Snabbplugg för vatteninlopp, tvättvatten från baksidan av kammarstyrningen in i varje injektionsmodul
| Yttermått, höjd i mm | 158 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 528 mm |
| Yttermått, djup i mm | 566 mm |
| Nettovikt | 3 kg |