Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för övre lagret, Rengöringskorg för mellanlagret, Ställ för rengöringskorg för övre lagret, Ställ för rengöringskorg för mellanlagret, Modulkorg för övre lagret, Modulkorg för mellanlagret
Monterad i en dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L Rostfritt stål |
| Färg | MattRostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Sex |
| Positionsregulator | Två |
| Korgigenkännare | En |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
Inbyggd roterande spolarm
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Lagerstyrskena i rostfritt stål på båda sidor
Snabbplugg för vatteninlopp, tvättvatten från baksidan av kammarstyrningen in i varje injektionsmodul
Kan placera korgar som används för rena flaskor med bred öppning
| Yttermått, höjd i mm | 183 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 535 mm |
| Yttermått, djup i mm | 552 mm |
| Nettovikt | 3,5 kg |