Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för nedre lagret, Ställ för rengöringskorg för nedre lagret, Modulkorg för nedre lagret
Monterad i en enkel-, dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtta |
| Positionsregulator | Två |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
Uppdelad i två lager för att fylla nätbrickan
Inbyggd roterande spolarm
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
| Yttermått, höjd i mm | 226 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 529 mm |
| Yttermått, djup i mm | 569 mm |
| Nettovikt | 5,6 kg |