Moment-2/F2
Glory-2/F2
Aurora-2/F2
Blixt-F2
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
Används för rengöring av laboratorieglas, såsom Erlenmeyerkolvar, triangulära kolvar, rundbottnade kolvar, flatbottnade kolvar, mätkolv och mätcylinder.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | ф4mmxH110mm |
| Antal munstycken | 66 st |
| Korshållare | 66 st |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 129 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 215 mm |
| Yttermått, djup i mm | 482 mm |
| Nettovikt | 3 kg |
Certifiering
Hangzhou Xipingzhe biologiska teknologi Co., Ltd
XPZ är en ledande tillverkare av laboratorieglastvättmaskiner, belägna i Hangzhou City, Zhejiang-provinsen, Kina. XPZ specialiserar sig på forskning, produktion och handel med automatiska glastvättmaskiner som används inom biofarmaceutiska, medicinska, kvalitetsinspektionsmiljöer, livsmedelsövervakning och petrokemiska områden.
XPZ har åtagit sig att hjälpa till att lösa alla typer av rengöringsproblem. Vi är huvudleverantör till kinesiska inspektionsmyndigheter och kemiska företag, samtidigt som varumärket XPZ har spridits till många andra länder, som Indien, Storbritannien, Ryssland, Sydkorea, Uganda, Filippinerna etc. XPZ erbjuder integrerade lösningar baserade på anpassad efterfrågan, inklusive produktval, installations- och driftsutbildning etc.
Vi kommer att samla fler företagsfördelar för att tillhandahålla innovativa produkter med hög kvalitet och utmärkt service, för att behålla vår långsiktiga vänskap.
XPZ-fabriken

Utställning

