Snabba och överlägsna offerter, kunniga rådgivare som hjälper dig att välja rätt lösning som passar alla dina behov, kort produktionstid, ansvarsfull kvalitetshantering och unika produkter och tjänster för betalning och leverans för OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injektions-LED-skyltmodul. Vi välkomnar dig definitivt att besöka vår tillverkningsanläggning och ser fram emot att skapa välkomnande affärsrelationer med kunder i ditt hemland och utomlands inom en långsiktig tidsram.
Snabba och överlägsna offerter, kunniga rådgivare som hjälper dig att välja rätt lösning som passar alla dina behov, kort produktionstid, ansvarsfull kvalitetshantering och unika produkter och tjänster för betalning och leverans.Kina LED-modul, InjektionsmodulVi utvecklar ständigt ny teknik för att effektivisera produktionen och leverera varor med konkurrenskraftiga priser och hög kvalitet! Kundnöjdhet är vår prioritet! Du kan låta oss ta del av din idé för att utveckla en unik design för din egen modell för att förhindra att det finns för många liknande delar på marknaden! Vi erbjuder vår bästa service för att tillgodose alla dina behov! Se till att kontakta oss omedelbart!
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Injektionsrengöringskorg, Injektionsrengöringskorgställ, Injektionsmodul
Används för rengöring av laboratorieglas, såsom Erlenmeyerkolvar, triangulära kolvar, rundbottnade kolvar, flatbottnade kolvar, mätkolv och mätcylinder.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Injektionsmunstycke | ф6mmxH220mm |
| Antal munstycken | 8 st |
| Antal innehavare | 8 st |
| Positionering av fjäderdelar | 8 st |
| Hållarens beläggning | PA |
Rengöringskorg för injektionsmodul med anslutningsport
Last till vänster och höger om modulkorgen
Snabbplugginlopp, rent spolvatten från modulkorgen in i varje injektionsmodulmunstycke
| Yttermått, höjd i mm | 253 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 140 mm |
| Yttermått, djup i mm | 488 mm |
| Nettovikt | 0,9 kg |