Rising-F1
Rengöringskorg, Korgställ, Modulkorg,
Dubbelskiktsstruktur, lämplig för injektionskorgsmodul och icke-injektionskorgsmodul
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Korgigenkännare | En |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
| Antal laddningsbara moduler | Två lager |
| Antal enkelskiktsmoduler | Två |
Korgställ med modulanslutning
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Monterad på båda rostfria styrskenorna
Snabbplugg för vatteninlopp, tvättvatten från baksidan av kammarstyrningen in i varje injektionsmodul
| Yttermått, höjd i mm | 609 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 619 mm |
| Yttermått, djup i mm | 790 mm |
| Nettovikt | kg |