Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för icke-injektionsändamål
Lämplig för kärl med bred mynning, mätkoppar etc.
| Material | 316L rostfritt stål |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Små fjäderklämmor | 26 |
| Höjd | 105 mm |
| Mellanrum | 60mm |
Korgmodulen
| Yttermått, höjd i mm | 116 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 220 mm |
| Yttermått, djup i mm | 410 mm |
| Nettovikt | kg |