Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för nedre lagret, Ställ för rengöringskorg för nedre lagret, Modulkorg för nedre lagret
Monterad i en enkel-, dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L Rostfritt stål |
| Färg | MattRostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtta |
| Positionsregulator | Två |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Lasta i den nedre delen av rengöringsmaskinen
Bär alla typer av nätbrickor och alla typer av korginsatser
| Yttermått, höjd i mm | 83 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 531 mm |
| Yttermått, djup i mm | 560 mm |
| Nettovikt | 2 kg |

XPZ är en ledande tillverkare av laboratorieglastvättmaskiner, belägna i Hangzhou City, Zhejiang-provinsen, Kina. XPZ specialiserar sig på forskning, produktion och handel med automatiska glastvättmaskiner som används inom biofarmaceutiska, medicinska, kvalitetsinspektionsmiljöer, livsmedelsövervakning och petrokemiska områden.
XPZ har åtagit sig att hjälpa till att lösa alla typer av rengöringsproblem. Vi är huvudleverantör till kinesiska inspektionsmyndigheter och kemiska företag, samtidigt som varumärket XPZ har spridits till många andra länder, som Indien, Storbritannien, Ryssland, Sydkorea, Uganda, Filippinerna etc. XPZ erbjuder integrerade lösningar baserade på anpassad efterfrågan, inklusive produktval, installations- och driftsutbildning etc.
Utställning
