Moment-1
Glory-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blixt-F1
Rengöringskorg för nedre lagret, Ställ för rengöringskorg för nedre lagret, Modulkorg för nedre lagret,
Monterad i en enkel-, dubbel- eller trippelskiktstvätt, sätt i olika injektionsmoduler, spola återanvändbart laboratorieglas, keramik, plast, rostfritt stål och så vidare.
| Material | 316L Rostfritt stål |
| Färg | MattRostfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtta |
| Positionsregulator | Två |
| Korgramens tryck- och dragslag | 550 mm |
| Snabb gränssnittsdiameter | 32mm |
Korgställ med modulanslutning
Manuell push-pull-rengöringskammare för inlopp och utlopp
Monterad på båda rostfria styrskenorna
Snabbplugg för vatteninlopp, tvättvatten från baksidan av kammarstyrningen in i varje injektionsmodul
| Yttermått, höjd i mm | 139 mm |
| Yttermått, bredd i mm | 529 mm |
| Yttermått, djup i mm | 570 mm |
| Nettovikt | 3 kg |

XPZ-företaget
Hangzhou Xipingzhe biologiska teknologi Co., Ltd
XPZ är en ledande tillverkare av laboratorieglastvättmaskiner, belägna i Hangzhou City, Zhejiang-provinsen, Kina. XPZ specialiserar sig på forskning, produktion och handel med automatiska glastvättmaskiner som används inom biofarmaceutiska, medicinska, kvalitetsinspektionsmiljöer, livsmedelsövervakning och petrokemiska områden.
XPZ har åtagit sig att hjälpa till att lösa alla typer av rengöringsproblem. Vi är huvudleverantör till kinesiska inspektionsmyndigheter och kemiska företag, samtidigt som varumärket XPZ har spridits till många andra länder, som Indien, Storbritannien, Ryssland, Sydkorea, Uganda, Filippinerna etc. XPZ erbjuder integrerade lösningar baserade på anpassad efterfrågan, inklusive produktval, installations- och driftsutbildning etc.
Vi kommer att samla fler företagsfördelar för att tillhandahålla innovativa produkter med hög kvalitet och utmärkt service, för att behålla vår långsiktiga vänskap.
XPZ-fabriken

Utställning

